Aká je najhodnotnejšia MLB hra?

Najvyššie kombinované skóre v hre je 49 ide 25. augusta 1922, keď Chicago Cubs porazilo Philadelphiu Phillies 26.–23. Rekord pre najviac nájazdov, ktoré tím zaznamenal v jednej zmene, je 18, ktorý stanovili Chicago White Stockings (teraz Chicago Cubs) proti Detroit Wolverines 6. septembra 1883.

Aký bol najväčší výpadok v histórii MLB?

Baseball's Biggest Blowout Games rozpráva príbeh o najvychýrenejších hrách v histórii najvyššej ligy. Najväčší zápas v histórii hlavnej ligy sa odohral 22. augusta 2007, kedy Texas Rangers porazili Baltimore Orioles 30:3. To je 27-chodový diferenciál.

Ktorá hra MLB má najvyššie skóre v modernej dobe?

Najviac behov, ktoré tím zaznamenal v jednom zápase, je 36, Chicago Colts (teraz Cubs) proti Louisville Colonels v júni 1897. „Moderný“ rekord (čo znamená po roku 1900) je 30 strelil Texas Rangers proti Baltimore Orioles v auguste 2007.

Aký je najvyšší počet bodov v hre MLB od jedného tímu?

Pokiaľ ide o skórovanie jedného tímu v jednom zápase, tím Chicago NL, vtedy známy ako White Stockings, dosiahol rekord so svojimi Víťazstvo 36:7 nad Louisville v roku 1897.

Bola niekedy hra 27 úderov?

Necciai je najlepšie zapamätaný pre unikátny čin, ktorým odpálil 27 odpalov v hre s deviatimi zmenami, čo sa mu podarilo v triede D Appalachian League 13. mája 1952. Je jediným nadhadzovačom, ktorý to dokázal v deviatich zmenách, zápas profesionálnej ligy.

TEX@BAL: Rangers zaznamenali 30 nájazdov proti Orioles

Stretol niekedy bejzbalový tím 1000 behov za sezónu?

Prvýkrát tím dosiahol aspoň 1000 jázd v sezóne v roku 1930, kedy Yankees skóroval 1 062 behov a St. ... Red Sox z roku 1950 dosiahol 1 027 behov a skončil tretí, zatiaľ čo Indiáni z roku 1999 dosiahli 1 009 a skončili na prvom mieste v Centrálnej divízii. Vlajku vyhrali v roku 1999 Yankees.

Aké je najvyššie skóre v basketbalovom zápase?

13, 1983, Detroit Pistons porazili Denver Nuggets 186-184 v trojnásobnom predĺžení. Bola to a zostáva hra s najvyšším počtom bodov v histórii NBA.

Ktorá hra s najvyšším počtom bodov v histórii NBA?

2. marca 1962 Wilt Chamberlain ako člen Philadelphia Warriors vyhral 100 bodov a stiahol 25 dosiek. New York Knicks.

Aké je najvyššie skóre vo futbale?

AS Adema 149–0 SO l„Emyrne bol futbalový zápas, ktorý hrali 31. októbra 2002 dva tímy v Antananarivo na Madagaskare. Je držiteľom svetového rekordu pre najvyššie skóre, uznaného Guinessovou knihou rekordov.

Aká je najdlhšia hra MLB?

Pawtucket Red Sox a Rochester Red Wings, dva tímy z Triple-A International League, odohrali najdlhší zápas v histórii profesionálneho bejzbalu. Trvalo 33 smien, s 8 hodín a 25 minút hrania čas.

Aké je najrýchlejšie zaznamenané ihrisko?

Najrýchlejší nadhoz, aký kedy bol hodený

Výsledkom je, že Aroldis Chapman je považovaný za najrýchlejšie ihrisko v histórii MLB. 24. septembra 2010 sa Chapman zapísal do histórie MLB. Potom nadhadzovač pre nováčikov pre Cincinnati Reds, fireballer spustil rýchlu loptičku 105,1 mph podľa PITCH/fx.

Ktorý zápas NBA zaznamenal najvyššie skóre bez predĺženia?

Najvyššie skórovaný zápas NBA v histórii pravidelnej sezóny bez OT. 2. novembra 1990, keď sa Golden State Warriors zaregistrovali víťazstvo 162:158 nad Denver Nuggets v McNichols Arene. Warriors a Nuggets dohromady vytvorili 120 košov, z ktorých iba šesť boli tri body.

Aký je zápas s najnižším skóre v histórii NBA?

Najnižší bodový rekord NBA

22. novembra 1950 Fort Wayne Pistons porazili úradujúcich šampiónov Minneapolis Lakers 19:18 v zápase, ktorý sa zapísal do histórie ako zápas s najnižším skóre (37 kombinovaných bodov).

Aká je štvrtina s najvyšším počtom bodov v NBA?

Bola to jedna štvrtina s najvyšším skóre v histórii NBA 99 kombinovaných bodov San Antonio Spurs (53) a Denver Nuggets (46). Spomínaná štvrtina bola štvrtá štvrtina v hre z 11. januára 1984. Bola to divoká hra, keďže Nuggets vyhrali s konečným skóre 163:155.

Dosiahol niekedy basketbalový zápas 200 bodov?

Zhrnutie. Najvyššie skórovaný zápas základnej časti v histórii NBA je trojité predĺženie medzi Detroit Pistons a Denver Nuggets 13. decembra 1983. ... Najvyššie skórovaný zápas základnej časti podľa pravidiel bol medzi Golden State Warriors a Denver Nuggets 2. novembra 1990.

Kto dosiahol viac ako 100 bodov v basketbalovom zápase?

Dňa 2. marca 1962 Wilt Chamberlain vytvoril bodový rekord NBA v jednom zápase tým, že nazbieral 100 bodov pre Philadelphia Warriors za víťazstvo 169:147 nad New York Knicks. Nie 98 bodov, nie 102, ale pekných, okrúhlych 100 – impozantný rekord najimpozantnejšieho hráča.

Ktorá hra Michaela Jordana zaznamenala najvyššie skóre?

Dňa 20. apríla 1986 v hre 2 série prvého kola proti Celtics zaznamenal Jordan svojich legendárnych 63 bodov, čo je rekord, ktorý stále platí. Hviezdny útočník Celtics Larry Bird povedal: „Je to najvzrušujúcejší a najúžasnejší hráč v dnešnej hre.

Koľko tímov MLB zaznamenalo 1000 nábehov v sezóne?

Od roku 1900, sedem tímov zaznamenali 1 000 alebo viac nájazdov za sezónu, naposledy to boli Cleveland Indians z roku 1999, ktorí dosiahli 1 009 nájazdov a stali sa prvým tímom od roku 1950 Boston Red Sox (1 027), ktorý dosiahol štvorciferné číslo.

Skóroval niekedy tím vo všetkých 9 zmenách?

Od roku 1900 sa len dvom tímom podarilo skórovať v každom z deviatich zmien hry. Dňa 1. júna 1923 sa v New York Giants dokázal to proti Philadelphii Phillies, keď vyhral 22-8.

Čo je na bejzbale najvzácnejšie?

Triple play bez asistencie, triple play v ktorom iba jeden hráč v poli manipuluje s loptou, je najmenej bežným typom trojitej hry a je pravdepodobne najvzácnejším výskytom v bejzbale: od roku 1900 sa to na úrovni hlavnej ligy stalo len 15-krát.