Vyhrá ten, kto prežije druhé miesto, peniaze?

Koľko zarábajú trosečníci, ktorí prežili, na prvom mieste? ... Napríklad stroskotanec na druhom mieste v každom preživšom sa zvyčajne dáva neuveriteľných 100 000 dolárov. Aj keď je to pred zdanením, je to významná cena útechy. Podobne súťažiaci na treťom mieste zarába 85 000 dolárov.

Koľko dostávajú súťažiaci Survivor zaplatené?

Každý hráč dostane cenu za účasť v hre Survivor v závislosti od toho, ako dlho v hre vydrží. Vo väčšine sezón, druhý dostane 100 000 dolárova tretie miesto vyhráva 85 000 dolárov. Všetci ostatní hráči dostávajú peniaze na kĺzavom meradle, hoci konkrétne sumy boli len zriedka.

Koľko dostávajú súťažiaci, ktorí neprežili víťazstvo, zaplatené?

Hráč je odmenený miliónom dolárov, ale po odpočítaní daní zarobí tesne pod 600 000 $, podľa AOL. Neslávne sa na to odvolával súťažiaci Survivor: Philippines Jeff Kent, ktorý vo svojom výstupnom rozhovore povedal: „Nie je to ani milión dolárov! Keď to Obama vezme, bude to šesťsto tisíc."

Koľko peňazí dostanú víťazi Survivor po zdanení?

Všetky tieto peňažné odmeny podliehajú zdaneniu – lekcia, ktorú sa víťaz 1. sezóny Richard Hatch naučil tvrdou cestou. (Hatch nakoniec strávil 51 mesiacov vo väzení za to, že nezaplatil dane z výhier svojich pozostalých a iných príjmov.) V skutočnosti by ste po zdanení skončili s asi 580 000 dolárov, podľa AOL.

Vyhráva druhé a tretie miesto peniaze na Jeopardy?

Víťaz si ponechá svoje skóre a prenesie ho do ďalšej epizódy, súťažiaci na druhom mieste odchádza s 2 000 dolármia hráč na treťom mieste získa 1 000 $.

Survivor Season 41: Power Advantage Mystery Play

Nechávajú si porazení v ohrození peniaze?

Nevýhercovia dostanú ceny útechy namiesto ich výhier v hre. Od 16. mája 2002 boli ceny útechy 2 000 USD pre súťažiacich na druhom mieste a 1 000 USD pre súťažiacich na treťom mieste.

Nechávajú si všetci súťažiaci na Jeopardy svoje peniaze?

V skutočnosti sú čísla často oveľa nižšie. Víťaz na druhom mieste zarobí 2 000 USD, zatiaľ čo víťaz na treťom mieste zarobí 1 000 USD bez ohľadu na peňažnú hodnotu otázok, na ktoré súťažiaci odpovedali. Jediný súťažiaci, ktorý si ponechá svoje skutočné zárobky, je víťaz na prvom mieste.

Majú toaletný papier na Survivor?

Všetci súťažiaci Survivor majú prístup k veciam, ako sú ženské produkty, antikoncepcia, životne dôležité lieky, opaľovacie krémy a repelenty proti hmyzu. Položky ako mydlo a toaletný papier nie sú súčasťou balenia.

Kto je najbohatším účastníkom súťaže Survivor?

Najbohatší súťažiaci Survivor sú multimilionári

David Samson, ktorý má podľa TheThings čistú hodnotu 200 miliónov dolárov a je bývalým prezidentom Miami Marlins, sa objavil v relácii „Survivor: Cagayan“ v roku 2014, ale v skutočnosti bol úplne prvým človekom, ktorý bol odvolaný.

Dostávate toaletný papier na Survivor?

Súťažiaci v 'Survivor' nedostanú toaletný papier

„V 38. sezóne Survivor som strávil 38 dní súperením s cudzincami na ostrove na Fidži. Zďaleka najpodivnejšia časť bola číslo 2. Nie sú tam žiadne kúpeľne ani toaletný papier,“ povedal Devens. „Náš kmeň určil malú zátoku na ostrove ako oblasť kúpeľne.

Čistia si zuby na Survivor?

Na ostrove si umývame zuby hlavne bambusom,“ vysvetlila. "Je to veľa škrabania zubov špinavými palicami."

Zomrel niekedy niekto na Survivor?

„Survivor“ úmrtia: Spomienka na Sunday Burquest a 8 ďalších stroskotancov, ktorých sme stratili. Od jej debutu v roku 2000 si hru „Survivor“ zahrali stovky stroskotancov. Zatiaľ čo mnohí boli zranení v televíznej reality show CBS, počas natáčania ešte nikto nezomrel.

Dostávajú súťažiaci Survivor kondómy?

Odpoveď: Od prvej sezóny „Survivor“ v roku 2000 súťažiaci áno vždy dostali určité základné potreby, ktoré by na pustom ostrove v skutočnosti nemali. Zoznam zahŕňa tampóny, kondómy a roztok na kontaktné šošovky.

Prečo nosia na Survivorovi podprsenky?

Robia to preto, aby zarobili uistite sa, že sú buď farebne zladené, alebo nemajú proti sebe odporujúce oblečenie. V USA nie je neslýchané, že výrobcovia dokonca odopierajú súťažiacim plavky, kým nedôjde k zlúčeniu, takže ženy budú súťažiť v podprsenkách.

Bola Brenda tehotná na Survivor?

Na Reunion Show sa Brenda (cez satelit) ospravedlnila od Dawn v snahe Jeffa Probsta urobiť nápravu a dúfajme, že zastaviť rozruch. Brenda tiež odhalila, že bola tehotná v neskorom štádiu, čím vysvetlila, prečo sa stretnutia nemohla zúčastniť osobne.

Ako súťažiaci Survivor kakajú?

Potvrdil, že pre súťažiacich, ktorí nepreferujú aquadumping, oni zvyčajne používajú listy a trávu na utieranie.

Koľko súťažiacich, ktorí prežili, zomrelo?

Tam boli deväť obsadenie členov, ktorí celkom zomreli, vrátane: B. B. Andersona. Caleb Bankston. Rudy Boesch, najstarší účastník súťaže vo veku 72 rokov a člen inauguračného obsadenia.

Je Boston Rob stále ženatý s Amber?

Amber Brkich a "Boston" Rob Mariano z "Survivor: All Stars" sú ženatý so štyrmi deťmi. ... Nedávno obaja súťažili v 40. sezóne "Survivor: Winners at War", kde bývalí víťazi súťažili o cenu 2 milióny dolárov.

Kto je najznámejší súťažiaci, ktorý prežil?

10 najlepších súťažiacich v kategórii „Survivor“ všetkých čias, zoradených podľa...

1. Tony Vlachos. (CBS) Sezóny: Cagayan, Game Changers, Winners at War.
  2. Parvati Plytká. (CBS)...
  3. Sandra Diaz-Twine. (CBS)...
  4. Kim Spradlin-Wolfe. (CBS)...
  5. Cirie Fields. (CBS)...
  6. Jeremy Collins. (CBS)...
  7. Yul Kwon. (CBS)...
  8. Rob Mariano (aka Boston Rob) (CBS) ...

Dostávajú súťažiaci Survivor tampóny?

Podelila sa o to Elaine Stott z „Survivor: Island of the Idols“. výroby žiada súťažiacich, aby vopred predložili potrebné veci, ktoré sú potom uzamknuté v lekárskom boxe mimo kamier v lese. Krabička môže obsahovať predmety, ako sú tampóny, kontaktné šošovky, opaľovací krém, sprej proti hmyzu alebo lieky.

Kam pôjdu súťažiaci, ktorí prežili, keď budú odhlasovaní?

Ponderosa je špeciálny priestor pre súťažiacich, ktorí prežili, pred súťažou a po vyradení z hry. Zvyčajne sa nachádza v rezorte alebo hoteli.

Spiavajú súťažiaci Survivor skutočne vonku?

AT: Naozaj nespíš, ale akosi vchádzate a odchádzate z odpočinku. ... Kvôli chrobáčikom nemôžete spať na zemi a sú tam hady, kraby a potkany. Nechcete teda spať na zemi, lebo sa zožeriete, ale zem by bola oveľa príjemnejšia.

Dostanú účastníci súťaže Jeopardy študijnú príručku?

nie Jeopardy poskytuje súťažiacim iba prípravné centrum a cvičné príručky. Show-runneri často poukazujú na sledovanie show ako na najlepšiu formu štúdia.

Platia si súťažiaci v Jeopardy vlastné cestovné náklady?

Ohrození súťažiaci hradia si vlastné cestovné, hotelové a stravovacie náklady keď idú von do Los Angeles, aby boli na šou. Aj keď sa však súťažiaci umiestni na treťom mieste, 1 000 dolárov, ktoré zarobia, pravdepodobne pokryje väčšinu nákladov.

Poznajú súťažiaci v Jeopardy kategórie vopred?

bohužiaľ, nikto ale Alex a produkčný štáb vidia kategórie, kým sa neobjavia na nástenke. Noví vyzývatelia tiež nevedia, ktorú hru hrajú, až do niekoľkých minút predtým, ako sa dostanú na pódium.